!!! "LIDE_ČR" !!!

"LIDÉ_ČR.. LIDE_ČR".. MÁTE.. MÁŠ: PROBLÉM. A VELKEJ. ČESKÁ VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ I OFFICO PREZIDENTSKÁ POLITIKA JE OKUPOVÁNA AMORÁLNÍMI, PSYCHOPATICKÝM, VŮČI LIDU_ČR.. TEDY VŮČI TOBĚ.. FAŠISTICKÝMI ZVRÁCENCI. MOJE_PÍSMO, S POPISEM I JEJICH CHOVÁNÍ, DOLOŽITELNĚ, A NAPROSTO EVIDENTNĚ, S JISTOTOU, JE TOHO DŮKAZEM. / JE ZAPOTŘEBÍ VYMĚNIT JE, PERSONÁLNĚ, A TO CO NEJDŘÍV. JSOU TO POKŘIVENCI NA N'TOU. TOHLE NEBYLO ANI ZA KOMUNISMU VE VLÁDĚ.. TO, CO SI DOVOLUJÍ DNES, JAK RUJNUJÍ TĚ, A JEŠTĚ SI Z TEBE I Z TOHO DĚLAJ I VCELKU NEPOKRYTĚ, I MEDIÁLNĚ, TEDY S PODPOROU MEDIÍ KAŽDODENNĚ: PRDEL. A JE TÓ VŠE HORŠÍ, NEŽLI SI UMÍŠ, LIDE_ČR PŘEDSTAVIT. ( TOLIKO ZDE NÁZOR MŮJ NA POLITICKOU, VLÁDNÍ, OFFICO PREZIDENTSKOU, SFÉRU_ČR V SOUČASNOSTI.)

úterý 4. července 2023

"MINIMÁLNÍ DŮSTOJNÝ PŘÍJEM"(42TISÍC KČ/CZK MĚSÍČNĚ) VERSUS : REALITA V ČR SOUČASNOSTI (4800KČ/CZK (NE)ŽIVOTNÍ_MINIMUM.., TEDY I PROTIÚSTAVNÍ

 JAK SPRÁVNĚ WEB DŮSTOJNÁ_MZDA.CZ SDĚLUJE, MINIMÁLNÍ DŮSTOJNÁ ČÁSTKA MĚSÍČNÍHO PŘÍJMŮ OBČANA/OBČANKY JE V SOUČASNOSTI CCA 42.000,-KČ(CZK).

JAKÁ JE REALITA ?

~~

MINIMÁLNÍ MZDA JE KOLEM 16TISÍC KČ(CZK), KDY ODBORY SE DOŽADUJÍ ZVYŠOVÁNÍ MEZIROČNĚ O CCA 1.000..2.000KČ(CZK)..TAKHLE SE NA MINIMÁLNÍ DŮSTOJNOU MZDU V ČR LID NEDOSTANE NIKDY, NEBOŤ TOTO NENÍ SCHOPNO POKRÝT VÝVOJ INFLACE, ZDRAŽOVÁNÍ, ANI DOHNAT UVEDENÝ TAK ROZDÍL.

MINIMÁLNÍ DŮCHOD JE NĚCO KOLEM 10_TISÍC KČ(CZK) MOŽNÁ I MÉNĚ

MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH I PŘI VSTUPU DO TAK ZVANĚ ODDLUŽENÍ JE CCA 11TISÍC KČ(CZK), REÁLNĚ MAJÍ LIDÉ NEJEDNOU ZABLOKOVANÉ BANKOVNÍ ÚČTY. 

MINIMÁLNÍ ŽIVOTNÍ MINIMUM JE ZE STRANY MINISTERSTVA PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ČR USTANOVENÝ NA ČÁSTKU CCA 4800,-KČ(CZK)

!!! NECHUTNÉ !!!

ZA TAK ZVANÉ EXISTENČNÍ MINIMUM, KTERÉ JE JEŠTĚ NIŽŠÍ, BY MĚLI BÝT MINISTŘI/MINISTR NĚ PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ PO ODSOUZENÍ ZA ZDE PROVOZOVANÝ CELOSTNĚ VŮČI LIDU EKONOMICKO_SOCIÁLNÍ HOLOCAUST 21. STOLETÍ, KDY ZNAČNOU ČÁST LIDU_ČR NECHÁVAJÍ TAK ÚTRPNĚ HYNOUT I V BEZDOMOVECTVÍ, UMÍSTĚNI DO CELY VĚZEŇSKÉ NA SAMOTKU.

~~~