!!! "LIDE_ČR" !!!

"LIDÉ_ČR.. LIDE_ČR".. MÁTE.. MÁŠ: PROBLÉM. A VELKEJ. ČESKÁ VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ I OFFICO PREZIDENTSKÁ POLITIKA JE OKUPOVÁNA AMORÁLNÍMI, PSYCHOPATICKÝM, VŮČI LIDU_ČR.. TEDY VŮČI TOBĚ.. FAŠISTICKÝMI ZVRÁCENCI. MOJE_PÍSMO, S POPISEM I JEJICH CHOVÁNÍ, DOLOŽITELNĚ, A NAPROSTO EVIDENTNĚ, S JISTOTOU, JE TOHO DŮKAZEM. / JE ZAPOTŘEBÍ VYMĚNIT JE, PERSONÁLNĚ, A TO CO NEJDŘÍV. JSOU TO POKŘIVENCI NA N'TOU. TOHLE NEBYLO ANI ZA KOMUNISMU VE VLÁDĚ.. TO, CO SI DOVOLUJÍ DNES, JAK RUJNUJÍ TĚ, A JEŠTĚ SI Z TEBE I Z TOHO DĚLAJ I VCELKU NEPOKRYTĚ, I MEDIÁLNĚ, TEDY S PODPOROU MEDIÍ KAŽDODENNĚ: PRDEL. A JE TÓ VŠE HORŠÍ, NEŽLI SI UMÍŠ, LIDE_ČR PŘEDSTAVIT. ( TOLIKO ZDE NÁZOR MŮJ NA POLITICKOU, VLÁDNÍ, OFFICO PREZIDENTSKOU, SFÉRU_ČR V SOUČASNOSTI.)

úterý 4. července 2023

CZECH_SS_POLITIKA ,,NEVOLNOSTI".. VERSUS POJEM: SVOBODA, LIDSKOPRÁVNO, LIDSKÁ DŮSTOJNOST, ZDRAVÍ LIDU, PRÁVNÍ STÁT.. NEJEN V ČR

"ČESKÁ REPUBLIKA JE SRDCEM EVROPY, SVĚTA. JAK V SRDÍČKU, TAK I V CELÉM TĚLÍČKU. " (JP

NENÍ MOŽNO CHTÍT, OČEKÁVAT, DODRŽOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV JINDE NA ZEMI PLANETĚ, PRÁVNÍ_STÁTY, KDYŽ SE V SRDCI EVROPY.  V_ČR.. DĚJE TOHLE VŠE, CO SE DĚJE NIKOLI POZITIVNĚ,  CO POPISUJI V MÉM_PÍSMU VEZDEJŠÍM. 

~~

?? Z ČEHO SE V CZ KRAJINĚ .. NEJEN V NÍ.. DĚLÁ NORMÁLNÍMU ČLOVĚKU NEVOLNO.. ??

NACHÁZÍM NA OFICIÁLNÍCH WWW ODKAZECH NETU PRO VŠECHNY PRAŽSKÉ ČTVRTI K NIM PŘIDANÝ PŘÍVLASTEK 'HESLOVÍ' : ,, PRAHA_SOBĚ". 

JE ŘEČ O LIDU V PRAZE SOBĚ. BEZ LIDÍ BY MĚSTO NEBYLO.. JEN TORZO.  

?? PRAHA_SOBĚ?? TÓ JE: CCA 1,5MILIONU LIDÍ SOBĚ. PRAHA, MĚSTO, STÁT..SRDCE EVROPY, SVĚTA, SE PREZENTUJE I ÚŘADUJE COBY SI  SOBĚ.. SLOŽENÁ Z JEDNOTLIVCŮ. V NÍ TEDY POD 'HESLOVÍM' :  PRAHA_SOBĚ .. NEBOLI : KAŽDÝ/KAŽDÁ V PRAZE, V ČR, V EVROPĚ, NA ZEMI PLANETĚ  :  SOBĚ. 

PODLE TOHO VYPADÁ I STAV LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ NA PLANETĚ ZEMI. 

HOMO~SAPIENS  ..  COS TO VYMYSLIL ?? ZA BLÁBOL ZHOUBNÝ I SI ?? 

SNAHY LIDÍ DOBRÉHO SRDCE O ZÁPLATY TAKOVÉHOTO PARADIGMATU NA ZACELENÍ ČERNÉ DÍRY ZHOUBNÉ LIDSTVU TÉ, CELOPLANETÁRNÍ, ANI NAPŘÍKLAD EU~DOTAČNĚ, STAČIT NEMOHOU. 

JE TO TAKOVÁ RÁDOBY POLITIKA.. POLITIKA KECŮ, POPULISMU(FAŠISMU).. DĚLÁNÍ Z LIDÍ VOLY, STYLEM NAVRCH HUJ, VESPOD FUJ. 

MÉDIA DĚLAJÍ SI Z TOHO KAŽDODENNĚ PRDEL. 

V PRAZE ,V ČR, VŠUDE : ŽEBRÁCI, BEZDOMOVCI

ZMĚŇTE TO. ZE SOBECKÉHO SI SOUSLOVÍ NA SOUSLOVÍ "PRO~ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" !!! 

JEN KECY..MEDIÁLNÍ RÁDIOVÉ, TELEVIZNÍ, PLEZÍRNÍ, LIDU..  LIDSTVU.. NEPOMOHOU.

>>O: DÁVÁNÍ<<

PŘIPOMÍNÁM, ŽE i ZÁKLADNÍ PRINCIP POJMU ÚČETNICTVÍ JE VZOREC: " MÁ_DÁTI/DAL " . 

CHCEŠ VIDĚT BUDOUCNOST LIDSTVA SVĚTA ? PODÍVEJ SE NA SITUACI TOHO NEJNÍŽ, TOHO..TÉ.. DOLE .., Z_,,NEJPOSLEDNĚJŠÍCH". 

~~

( VŠICHNI LIDÉ NEMOHOU BÝT BRATŘI. TO JE POHLED PONĚKUD ZVRÁCENĚ HOMOSEXUÁLNÍ.. OPOMÍJEJÍC POJEM "ŽENSTVÍ". ŽIJÍ NA ZEMI TAKÉ ŽENY, TAK RADIO 92,6.. STEJNĚ TAK I CÍRKVE TAKHLE SE PREZENTUJÍC, PREZENTUJÍC TAK ŽIVOT, NEBUĎTE BLBÍ !!! )  

~~

?? Z ČEHO SE V CZ KRAJINĚ.. NEJEN V NÍ.. DĚLÁ NORMÁLNÍMU ČLOVĚKU NEVOLNO.. ??

20.7.2023:

1) .. Z TOHO, CO POPISUJI O DĚNÍ CZECH POLITIKY, POTAŽMO I REALITY, V MÉM_PÍSMU.. VE_ZDEJŠÍM.

.. 

2).. ZE RČENÍ POSLANCE BENDY OPAKOVANĚ ŽE ČEŠI, ZADLUŽENÍ, MAJÍ BÝT V POZICÍCH NEVOLNÍKŮ/NEVOLNIC VŮČI PARLAMENTU_ČR.

3).. Cca 95% OBYVATELSTVA ČR JSOU RŮZNĚ ZADLUŽENÍ LIDÉ

4).. ČLOVĚK NENÍ ROBOT, RŮZNĚ SE DOSTÂVÁ DO PROBLÉMŮ, V ŽIVOTĚ, I SE SPLÁCENÍM DLUHŮ.. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ JEJ SYSTÉM ČR ZLIKVIDOVÁVÁ ZE ŽIVOTA STYLEM UVEDENÝM ZDE : http://MAT. wz.cz

TOHLE JE FORMA FAŠISMU. JEDNA Z FOREM ZRŮDNÉHO FAŠISMU. VŮČI LIDU_ČR. 

5).. MILOŠ ZEMAN V UPLYNULÝCH LETECH SVÉ A KLAUSÍ A SPOL TYHLE OBĚTI.., STATISÍCE JICH, KDY MNOZÍ JIŽ TO ANI NEPŘEŽILI, NAZVAL : 'ONANIANTY_V_PARKU'.  V RADIU, OPAKOVANĚ.. ZRŮDNĚ. 

6) ..VŠICHNI TO V ČR, CO V PŘEDCHOZÍCH ZDE BODECH POPISUJI, VĚDÍ, A K TOMU MLČÍ, NECHÁVAJÍ SI TO LÍBIT. 

7) ..POLITICKÁ SFÉRA ČR, MÉDIA, MOJE PÍSMO V TOMTO IGNORUJÍ, CZECH_SS_FAŠISTICKY

>>KAMUFLÁŽ<<

8).. LIDÉ NEUSTÁLE, OD ROKU 1989 DOPOSUD VOLÍ DO POLITIKY_ČR PARLAMENTNÍ, VLÁDNÍ, A SPOL. NEUSTÁLE TAKOVOU CZECH_SS FAŠISTICKOU SI SVOLOČ, KTERÁ SI UVEDENÝ ZDE FAŠISMUS VŮČI LIDU_ČR HÝČKÁ, MAJÍ SVÉ ZNÁMÉ, TETIČKY, STRÝČKY..V POZICÍCH RŮZNĚ VYMAHAČŮ DLUHŮ

JDE O HRUBÉ PORUŠOVÁNÍ I ÚSTAVY_ČR, LIDEM MNOHDY NENÍ PONECHÁVÁNA MĚSÍČNĚ ANI ČÁSTKA ŽIVOTNÍHO MINIMA PO ODEČTU NÁKLADŮ NA BYDLENÍ, ANI VŠAK NA NÁJEM BYTU, MĚSÍČNĚ, NA BYŤ I NAPŘÍKLAD JEN GARSONIÉRY..LIKVIDUJÍC JE TAK AUTOGENOCIDNĚ ZE ŽIVOTA, A VŠEM, I ÚSTAVNÍM SOUDU_ČR JE TO FUK

BUBBLES BLOW../..BUBLIFUK

JDE OD ROKU 1989  O PRO_PŘIPRDELNÍ PRO_KGB  FORMY ŘÍZENÍ ČR, S CÍLEM PŘIPRDELNĚ JIM ČR POKUD MOŽNO CO NEJVÍC ZDE UVEDENÝM ZPŮSOBEM ZDEVASTOVAT, DESTABILIZOVAT, DEZORIENTOVAT, DEMORALIZOVAT. . / VŠE TOHLE SE POLITICKO/MEDIÁLNÍ SFÉŘE ČR.  SRÁČŮM TĚM KGB STYLLE DNES I JIŽ EVIDENTNĚ MENTAL PUTINISTICKY PO ČESKU..TO VŠE SE JIM JIŽ PODAŘILO. 

9).. MÉDIA(NEJEN ) K TOMU TO, O ČEM PÍŠI, O_NEGATIVECH TĚCH, MLČÍCÍ JSOU SPOLUDEZOLÁTI TAK POJMU: ŽIVOT, ZDRAVÍ, LIDSKÁ DŮSTOJNOST.. FAŠISTICKY..ZEJMÉNA, KDYŽ O TOM ODE MNE JIŽ PO MNOHO LET VĚDÍ. 

CHARTA~1

10) PRO_PUTINISMUS.. MENTAL/KGB FAŠISMUS, KE KTERÉMU SE I DNES HLÁSÍ BEZOSTYŠNĚ VÁCLAV KLAUS, SPOLU S VLEZ_DOPRDELNÍM TAK I PO  DESETILETKOVĚ, DVACETILETKOVĚ, MILOŠEM_ZEMANEM A SPOL DONEDÁVNA..,

COŽ OVŠEM DALO PUTINOVI  A SPOL.  A JEMU PODOBNÝM...POCIT, ŽE SI MŮŽE DĚLAT S KÝMKOLI COKOLI.  PO BESTIÁŘSKO FAŠISTICKO TERORISTICKY

11).. JAK VIDNO.. VNÍMATEKNĚ, STARÉ MENTAL KGB STRUKTURY STÁLE SI PROVOZUJÍ SVÉ HAJZLOVINY, SE ZNEUŽÍVÁNÍM VŠEHO, I S PŘEVLÉKNUTÝM KABÁTEM (PETR_PAVEL A SPOL..TO JE AŽ K NEVÍŘE, ŽE?) , CZECH RADIO ČESKÝ ROZHLAS S TAKOVÝMI JAKO JSOU MILIONCHVILEK.CZ, ODS S PETREM FIALOU, PAVLEM BLAŽKEM, S  VRÁBELEM, RAICHLEM, SMETANOU Z KTV,  MATOUCÍ IN STYLE  KGB LID_ČR, S BABIŠEM A SPOL, CELÁ TAKTO POLITICKÁ I MEDIÁLNÍ ZNAČNĚ, KGB DEZORIENTAČNÍ, LIDU _ČR DEZOLÁTNÍ STRUKTURA.  : https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02Q9pKjN8uZWVhXSeqWjKqQsf49WchzaqTWXiRH1AM5WodXUDASrTNypSrsBLSTuFYl&id=100064683521668

MNOHO PŘI_OPLZLÝCH RÁDOBY_SI RECESISTŮ I RÁDOBY NA MŮJ ÚKOR, JAKSI PO KŘIVÁCKU, LIDÉ V ČR PO STATISÍCÍCH HYNOUC V PODMÍNKÁCH BEZDOMOVECTVÍ..POD MOSTY.. 

VE SVÝCH CCA 10TI LETECH JSEM SLEDOVAL PŘÍROROVĚDECKÝ DOKUMENT, KDE VĚDCI VAROVALI PŘED TÁNÍM LEDOVCŮ, Z DŮVODŮ OTEPLOVÁNÍ KLIMATU, A CO BY TÓ VŠE MOHLO NA ZEMI PLANETĚ ZPŮSOBIT..ZMIŇOVALI I  PRAVDĚPODOBNOST ZMĚNY PROUDĚNÍ GOLFSKÉHO PROUDU.. DNES  PO CCA 45LETÉ IGNORANCI TOHOŤ, VĚDCŮ, LIDSTVEM, VLÁDAMI, MI RADIO, YOUTU.BE PŘEDHAZUJE NEUSTÁLE DOKOLA JEJICH VÝMYSL TYPU EL_NIŇO, ŽE PRÝ JDE  O JEŽÍŠKA. DO ŘITI SI MŮŽETE JÍT S TAKOVEJHLEMA VAŠIMA TRRAPÁRNAMA, VY KRETÉNI, TAKHLE SI VÁS, VY ŠMEJDI V MÉM BLACK LISTU PONECHÁM, A NEJEN VÁS, ZA FAŠISMUS VÁŠ, VE KTERÝM SE CÍTÍTE, JAKO RYBY VE VODĚ. 

JE TO.. SOUČTEM ZDE: HNUS

12).. POSTRÁDÁM NEJEDNOU ZÁKLADNÍ ZNAKY POJMU: "SLUŠNOST" LIDÍ MEZI SEBOU

POSTRÁDÁM NEJEDNOU, HOJNĚ, I SPOLU S TÍM, ZÁKLADNÍ PRVKY (LIDÍ MEZI SEBOU, POLITICKÉ SFÉRY VŮČI LIDU, MÉDIÍ VŮČI LIDU) POJMU: KONVERZACE, KOMUNIKACE..V_ČR.. 

PODLE TOHO i VYPADÁ STAV LIDSKÉ CIVILIZACE. ( DALŠÍ DÍL MOZAIKY TÉ, PŘÍČINNÉ )

13).. LIDÉ SI TOHO NEJEDNOU NA VYMÝŠLEJÍ..NYNÍ HÝBE MEDIÁLNÍ PROSTOREM TÉMA: KDYŽ NĚKDE NEBEROU PLATEBNÍ KARTY, JE TO BLBÝ, PENÍZE NENOSÍME. NO, PROBLÉM TITO LIDÉ S TÍM SKUTEČNĚ MOHOU MÍT, POKUD ŽIJÍ Z KREDITNÍCH KARET, KDE JSOU I VÝBĚRY  HOTOVOSTI Z BANKOMATU DRÁŽ ZPOPLATNĚNY, A KDY I TAKOVÉTO VÝBĚRY CHCTĚJÍ BANKY I RYCHLEJI SPLATIT.  TAK MOHOU KREDITÁŘI SNADNO SPADNOUT DO DLUHOVÝCH PASTÍ DONA PABLA A SPOL. PŘIČEMŽ SE PREZENTUJÍC, JAKO TI FRAJEŘI, CO NENOSEJ PO KAPSÁCH PENÍZE. 

TI DRUZÍ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ JEN BUZERUJOU SVÉ OKOLÍ O BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY, KTEŘÍ NEMAJ KREDITNÍ PROBLÉM, NECHŤ SI UVĚDOMÍ, ŽE OBCHODNÍCI MAJÍ SVOBODU V TOM, ZDA BUDOU POUŽÍVAT TUHLE TECHNOLOGII, NAVÍC JIM I ZPOPLATNĚNOU.

JE DOBRÉ ZNÁT SI: MÍRU. MÍRU TOHO, JAK MNOHO KDO SI CHCE BÝT, A PROČ, V PŘIPOJENÍ SVÝCH OČÍ K DISPLEJI MOBILU, POČÍTAČI, SVÝCH UŠÍ KU SLUCHÁTKÁM, KU POSLECHU ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMÚ, PLATFOREM, ZVUKOVÝCH.., ČI I JINAK ORGANIZOVANĚ PROVOZOVANÝCH. JSOU LIDÉ, MNOHO JICH, KTEŘÍ JIŽ JSOU OTROKY TOHOŤ. JSOU ZAMĚSTNAVATELÉ, KTEŘÍ SI TAK., SLUCHÁTKY I JIM UŠÍCH, HLÍDAJÍ SVÉ ZAMĚSTNANKYNĚ, ABY SE NEDALY NÁHODOU S NĚKÝM DO ŘEČI, ABY SE NEZAMILOVALY.. NAPŘÍKLAD.


Pokračování zde příště

~~~