čtvrtek 6. července 2023

JP~AUDITOR } ÚVOD :

>> A~QRC~JP >>} "JPA" } 

>>JP~AUDITOR<<, VERZE:DÍL_1( >>JPI_RAP_ORG<< ):

 >>VÍTEJTE<< 😏 ! ..

AUTOR: JIŘÍ PELÍŠEK (JESUS~SCHOOL) .. Email: ReHRcz@gmail.com, MOBIL:_739_513_541(HlasovýZáznamník) 

*~~* 

*~~*   ..   *~~* 

~~

 VÍTEJTE 😉💖 !

SLEDUJTE TAKÉ například:.. "JP~AUDITOR" ..( Nacházíte se právě 
zde) 

~~


!!! PRYČ PERSONÁLNĚ

 S TAKOVOU

POLITICKOU SFÉROU !!! 

~~

~~
PTÁM LI SE Z POLITICKÉ SFÉRY, Z 
PARLAMENTU, Z VLÁDY, NA OTÁZKY 
EKONOMICKO SOCIÁLNÍ V KONTEXTU 
LIDSKOPRÁVNA, LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI,
 TEDY I NAPLŇOVÁNÍ ÚSTAVY ČR, 
HUMANITA, LIDSKOSTI, PLÁCAJÍ MI 
TITO FUNKCIONÁŘI, ČI ADEPTI/ADEPTKY
 POLITICKÝCH FUNKCÍ POKAŽDÉ 
NESMYSLY. A TO NAPŘÍČ CELOU 
POLITICKOU SFÉROU. 

PROČ TEDY LIDE_ČR STÁLE DOKOLA OD
 ROKU 1989 VOLÍŠ/TE UVEDENÉ 
NEVOLITELNÉ  VOLSTVO SI DO 
POLITICKÝCH FUNKCÍ ?? 

NAD TÍM ZŮSTÁVÁ OPRAVDU ROZUM 
STÁT. 

V TOMTO : >>KAMUFLÁŽ<< JEDOU 

VŠICHNI Z NICH, I MÉDIA NAD TÍM 

MLČÍCÍ. 


~~
~~
~~

JUREČKO A SPOL.. , NEJDŘÍV Z LIDÍ UDĚLÁŠ/TE BEZDOMOVCE, A PO TÉ JE NABÁDÁŠ, ABY SI NAŠLI PRÁCI..(FB 22.7.2023..S MOU JP~RECENZÍ *JUREČKO A SPOL.. , NEJDŘÍV Z LIDÍ UDĚLÁŠ/TE BEZDOMOVCE, A PO TÉ JE NABÁDÁŠ, ABY SI NAŠLI PRÁCI. Z ULICE?? NEUMYTÍ?? NEVYSPALÍ?? BEZ JÍDLA?? V_ONEMOCNĚNÍ Z (22.7.2023)...

~~

>>PODANÉ RUCE<< .. ( JP~INFO )

!!! STOP POVINNÝM ROZHLASOVÝM A TELEVIZNÍM POPLATKŮM V ČR !!!  .. JDE NEJEDNOU O POST_KGB ŠPIONSKOU KAMUFLÂŽNĚ SVOLOČ, ROZVRACEJÍCÍ DOBRO NA ZEMI PLANETĚ, JDE O EPICENTRUM, JEDNO Z EPICENTER, >>KAMUFLÁŽNĚ<<, i SCHIZOFRENNĚ, ZLA NA ZEMI.  
~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM: "PRO_ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBRU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ TÍM SMĚREM AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ,  MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ PODLE POTŘEB REGIONŮ, S USTANOVENÍM ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ.. LÍDRŮ/LÍDRYŇ, TEDY NEJEN V PRAZE.

😉 💖 ✨

~~


LIDÉ SE DNES NEJEDNOU NESNAŽÍ JEN: BÝT NEJVĚTŠÍ, JAK ZNÍ V JEDNÉ Z PÍSNÍ. ALE MNOHDY SE DĚLAJÍ UČITELI DRUHÝM. NA TOM NENÍ NIC ŠPATNÉHO. JEN..TA KVALITA. KVALITA MORÁLNÍHO KODEXU NEJEDNOU, MI NEJEDNOU NAPOVÍDÁ O KVALITĚ TÉ SI. JE LÉPE NENÁSLEDOVAT UČITELE, UČITELKY, KTEŘÍ JEDNAJÍ V ZÁMĚRU PODVRATNĚ. TO SRDCE ..ROZUM.. ROZPOZNAT UMÍ.

JE DOBRÉ DĚLAT SI OBRAZY PROJEVŮ, KONÁNÍ, LIDÍ..NAPŘÍKLAD V POLITICE, V MEDIÍCH.. 

FALEŠ LZE VNÍMAT, OBDOBNĚ JAKO PŘI SLEDOVÁNÍ MUZIKY.

TAKOVÝMI JSEM SHLEDAL V ŽIVOTĚ OD MALA, PŘI I VCELKU NEJEDNOU BRUTÁLNÍM NÁSILÍ NA MNĚ V DĚTSTVÍ NEJEN OD OTČÍMA, ALE I Z ŘAD TAK ZVANĚ PEDAGOGŮ, I V DOSPĚLOSTI. DÁLE CO DO KŘIVÁCTVÍ PODVRATNÉHO MNOHO LIDÍ, V SOUČASNOSTI NAPŘÍKLAD AMORÁLNÍCH KŘIVÁKŮ Z ŘAD ZE SUBJEKTŮ: POLITICKOU SFÉRU ČR, MEDIA_ČR ČESKÝ_ROZHLAS, ČESKOU_TELEVIZI.., MILIONCHVILEK.CZ, VRÁBEL, RAJCHL, SMETANA Z KTV V SOUČASNOSTI HOJNĚ S KARAVANEM PŘED ÚŘADEM VLÁDY ČR.., SUBJEKTY UVEDENÉ TAKÉ ZDE: https://AUTOGENOCIDA.CZ V TAMNÍM BLACK_LISTU. JE TO TAKOVÉ SI KŘIVÁCTVÍ. Z KŘIVÁKŮ SE MI DĚLÁVÁ NEVOLNO OD ŽALUDKU.

PROČ JSOU: KŘIVÁCI KŘIVÁCI/KŘIVAČKA .. PO ČESKU SI V MENTALITĚ KŘIVOLACE KGB i VAJKSLÍ PODVRATNĚ PO ČESKU SI.. i ? NEJEDNOU PRO_PUTINSKY I ??

MAJÍ TO TAK RÁDI. VYŽÍVAJÍ SE V TOM NEJEDNOU I VŮČI DRUHÝM SADISTICKY. ŘEČ JE TAK O FAŠISMU NEJHRUBŠÍHO ZRNA.

!!!  FAŠISMUS, HNUS TEN, NENÍ VELKÝ, A NEBO MALÝ. JDE O JEDNU ENERGII  !!! 

MŮŽE SE KŘIVÁK/KŘIVAČKA NAPRAVIT? POKUD CHCE, A VYVÍJÍ K TOMU MAXIMÁLNÍ ÚSILÍ, MŮŽE. ALE JEDNA MODLITBA, JEDNA BOHOSLUŽBA.  ČI ÚČAST NA NÍ TO OBVYKLE NEZAJISTÍ, JELIKOŽ JDE O RYSY CHARAKTERU. V TOMHLE SE SHODNU S DALAJLÁMOU, ŽE TAKOVÁ PROMĚNA DUŠE Z CHARAKTERU HAJZLA, POKUD DOTYČNÁ OSOBA OPRAVDU UPŘÍMNĚ TO CHCE, POKUD VYVÍJÍ O TO TRVALÉ CO NEJVĚTŠÍ ÚSILÍ .. (NEBO I BYDLET PŘI TOM SI PO NOMÁDSKU.. )TRVÁ CCA 40, i_VÍCE LET.

PROČ O TOM ZDE NYNÍ PÍŠI ?

PROTOŽE JDE O ŽHAVÉ TÉMA LIDSTVA NA ZEMI PLANETĚ, KDE POLITICKÁ, MEDIÁLNÍ, ALE I AKADEMICKÁ SFÉRA NEJEDNOU..( NO, NE VŽDY.. ) NAPŘÍKLAD I MLČENÍM KU FAŠISMU NA ZEMI RŮZNĚ PROVOZOVANÉMU, V ČR.. JSOU TAKOVÉ KŘIVÁCKO FAŠISTICKÉ..TÁHNOUCÍ LIDSTVO K VYHYNUTİ.

ZE VŠEHO SI DĚLAT PRDEL, PLEZÍRNĚ.., KOMUNIKOVAT KŘIVĚ, JAKO NAPŘÍKLAD MODERÁTOŘI, MODERÁTORKY MÉDIÍ RŮZNĚ, ZEJMÉNA Z ČESKÉHO ROZHLASU, ZAZNAMENAL JSEM TO I U ČESKÉ TELEVIZE, NO, NEJEN.., SE NEVYPLÁCÍ.  NA TO UŽ "HOMO~SAPIENS".. ANI NEMÁŠ ČAS .. SEREŠ SI TAK DO VLASTNÍHO., I V RÁMCI NYNÍ JIŽ VYLOŽENĚ BOJE HOMO~SAPIENS DRUH NA ZEMI PLANETĚ O VLASTNÍ SI PŘEŽITÍ V DŮSLEDCÍCH, CO SI LIDSTVO NATROPILO, NAPÁCHALO, NA PŘÍRODĚ, NA KLIMATU, NA SOBĚ SI NAVZÁJEM..TI, KDOŽ SE TAK CHOVAJÍ VEŘEJNĚ, MEDIÁLNĚ ČI I V POLITICE, VĚDOMNĚ PLEZÍRNĚ, JSOU TAK ZRŮDY, OVLIVŇUJÍCÍ TAK LIDSTVO SMĚREM KU ZÁNIKU, KU VYHYNUTÍ..(23.7.2023)

~~

~~

JP~AUDITOR, VERZE: DÍL 2. :

 VÍTEJTE 😏 ! ..

 SLEDUJTE TAKÉ například: 

>>JPi~RAP..<<MOJE PROJEKTY (například):   A~QRC~JP     SOC(*DIR)    ´JP~CULTURE~TIPS´ 

   CHARTA~1      JP~SEZNAMKA     JP~VZKAZ    BUBBLES_BLOW/CZ: BUBLIFUK 

   HUMAN_RIGHTS_WORLD     "JP~AUDITOR"     PODANÉ_RUCE(JP~INFO) 

 JP~ALARM(1)    JP~ALARM(2)     ABCD4LIFE .org     JP~INFOS~12 

   UPOZORNĚNÍ_S_VAROVÁNÍM    KAMUFLÁŽ     FATAMORGÁNA.LIVE    KLIMA/CLIMATE  

  JP~RECEPTÁŘ_PRO_ZDRAVÍ     JP~WEBiNFO~PRO_ZDRAVÍ 

   JP~DOKUMENTY_KE_STAŽENÍ(*PDF, *JPG)

 Autor: JIŘÍ PELÍŠEK, POEZIE, A JINÉ CHARITATIVNÍ_TEXTY .. Email: ReHRcz@gmail.com  , Mobil:_739_513_541(HlasovýZáznamník)

..

>> JP~AUDITOR.org } .. } "MAT" >>

~~

KLASIKA_CZ.. : (NE)ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ, / KOMUNIKACE:

, ,POŠLI/POŠLETE MI TO MAILEM". 😉  COBY CESTA I CÍL

*~~*

~~

MOJE PÍSMO VE_ZDEJŠÍ JE ZÁROVEŇ VEDLE EDUKACE TAKÉ "POLITICKÝM PROGRAMEM, I TAK ZVANOU, NEUSTÁLE OMÍLANOU DŮCHODOVOU REFORMOU".

~~

JSEM TÍM ZNECHUCEN.

~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM:

"PRO_ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? 

NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBRU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ TÍM SMĚREM AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ, MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ PODLE POTŘEB REGIONŮ, S USTANOVENÍM ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ.. LÍDRŮ/LÍDRYŇ, TEDY NEJEN V PRAZE.

~~

LÁSKA: ŽENY SI PRÝ VYBÍRAJÍ. 

NO, S_DOVOLENÍM.., S_PROMINUTÍM:

., JÁ Z NICH.. NÁSLEDNĚ: TAKY. 😉

GIGOLO, ani prodejná DĚVA.. NEJSEM. 😉

A TAK ZATÍM STÁLE: SINGL JSEM. 😉

JP~VZKAZ

~~

 CHARTA~1 


PODANÉ RUCE .. ( JP~INFO )

~~

>> JÁ V KTV ..<< 

18.6.2023

( NESPLEŤTE SI TÓ S KFC !! )

~~

AKTUÁLNÍ TÉMA N. 1 ČESKÉHO_LIDU.. OBYVATELSTVA.. S I PŘESAHEM, VÝVOJOVĚ, I DO BUDOUCNA, DO TAK DĚNÍ VÝVOJOVĚ/ÚPADKOVĚ TAKTO JAK DOPOSUD.. TAK I DO BUDOUCNA.. SITUAČNĚ FAŠISTICKO SADISTICKY, NEBUDE LI TO V ČR VYŘEŠENO, OPRAVENO.. TEDY S PŘESAHEM VÝVOJOVĚ ÚPADKOVĚ I NADÁLE I V ZAHRANIČÍ: 

TÉMA: EKONOMICKO_SOCIÁLNĚ S ALENOU SCHILLEROVOU, BÝVALOU MINISTRYNÍ FINANCÍ ČR.. JEJÍ VYJÁDŘENÍ S MOU RECENZÍ:


..
JIŘÍ PELÍŠEK
.. 
~~
Dále..TÉMA:

..VŠICHNI JSOU UŽ V MEXIKU.. ZPÍVÁVÁ SE V JEDNÉ Z PÍSNÍ.

JAK BY ASI DOPADLI PODVRAŤÁCI VŮČI LIDU, RŮZNÍ, V MEXIKU ?? V ČR JE MNOHO PODVRAŤÁKŮ VŮČI LIDU, A SMĚJÍ SE MU, LIDU, PO UŽ CCA 3o LET DO KSICHTU.
JSOU TO NAPŘÍKLAD POLITICI/POLITIČKY, LIDÉ V MÉDIÍCH S NIMI V KORELACI PROTO, ŽE JEJ MAJÍ ZA CHLEBODÁRCE ČI PSEUDOCHLEBODÁRCE, JSOU TO ALE TAKÉ  RŮZNÉ TAK ZVANÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE, OD KTERÝCH LIDÉ OČEKÁVAJÍ RŮZNĚ POMOC.. TIHLE SICE JAKOUSI POMOC I POSKYTUJÍ, ALE NIKDO ZE ZMÍNĚNÝCH NEJDE PROTI VLÁDĚ NÁZOROVĚ DO STŘETU. KVLI TOMU ZDE V ČR MÁME STAV, KDY ČESKOU REPUBLIKU OPANOVÁVÁ MENTAL POLE CZECH_SS_FAŠISMU ASOCIÁLNA, A VŠICHNI ZMÍNĚNÍ SE TVÁŘÍ, ŽE TO JE NRMÁLNÍ, DĚLAJÍ Z TOHO POUHOU ,,PŘÍSNOST". JENŽE TAKOVÁHLE PŘÍSNOST JE FAŠISMEM, A TEN NA ZEMI PLANETĚ PROSTĚ NEBUDE. BUDE SMETEN ZE SFÉR KOSMU, KOSMEM..SILOU JEHO NEZMĚRNOU, POKUD SI LIDÉ NEDAJÍ ŘÍCI, A NEZAČNOU SE CHOVAT VŮČI SOBĚ NAVZÁJEM LIDSKY, TEDY VRÁMCI I HODNOT KŘESŤANSKÝCH, KTERÉ JSOU PŘESAHOVĚ UNIVERSÁLNÍ PRO CELÉ LIDSTVO, TEDY I EKUMENICKY MUTINÁBOŽENSKY, I PRO UDRŽITELNOS ŽIVOTA NA ZEMI.
ZMÍNĚNÍ FAŠISTIC DNES SRÁČI PREFERUJÍ FAŠISMUS EKONOMICKO SOCIÁLNÍ VŮČI LIDU, NA MÍSTO DODRŽOVÁNÍ LIDSKOPRÁVNÍCH DOKUMENTŮ, KTERÉ ČR PODEPSALA, TÍM SE ZAVÁZALA JE DODRŽOVAT. VŮBEC MNE NEZAJÍMÁ, ŽE KDYSI RUSI ŘEKLI, ŽE DOKUMENT "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN" JE DOKUMENTEM PRO STÁTY NEZÁVAZNÝM. JÁ VÁM ŘÍKÁM, I PŘIKAZUJI, ŽE TEN DOKUMENT JE PRO VŠECHNY VLÁDY SVĚTA PLANETY ZEMĚ ZÁVAZNÝ, AŽ DO KONCE VĚKŮ !!!
VLÁDY, KTERÉ TO NECHTĚJÍ RESPEKTOVAT,M SE BUDOU MUSET POTÝKAT S TRESTEM NEBES NEJVYŠŠÍM. UŽ TOHO FAŠISMU NA ZEMI PLANETĚ BYLO, JE, !!! DOST !!!. A VLÁDY, KTERÉ JEJ PROVOZUJÍ VŮČI LIDU SI NAVÁZALY VELMI TĚŽKOU KARMU, TEDY PODLE ZÁKONA O PŘÍČINĚ A NÁSLEDCÍCH.
DOKUMENT "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV ŘÍKÁ, ŽE VLÁDY MAJÍ POVINNOST DOROVNÁVAT, NAPŘÍKLAD SOCIÁLNÍMI DÁVKAMI, LIDEM PŘÍJEM, ABY BYLI STO UHRADIT SI NÁJEM BYTU, A ŽÍT DŮSTOJNÝ ŽIVOT.., TEDY V PŘÍPADĚ, ŽE JEJICH PŘÍJEM JE NIŽŠÍ. JAK JE TO V ČR, UŽ PO CCA 30 LET V HRUBÉM ROZPORU S TÍMTO USTANOVENÍM, TEDY I V HRUBÉM ROZPORU S ÚSTAVOU ČR, O TOM SE MŮŽETE DOČÍST, MIMO JINÉ, V MÉM PÍSMU I VEZDEJŠÍM
~~
BYDLENÍ } DOPLATKY ZA ENERGIE ??

MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ČR PROSTŘEDNICTVÍM ÚŘADŮ PRÁCE DĚLAJÍ Z LIDU BLBCE, JELIKOŽ NEPROPLÁCEJÍ VE SMYSLU VÝŠE ZMÍNĚNÉHO USTANOVENÍ LIDEM VŠE, ALE POKUD KDY VŮBEC, (NAPŘÍKLAD MIMOŘÁDNOU OKAMŽITOU POMOCÍ DÁVKY HMOTNÉ NOUZE), TAK VE VÝŠI MAXIMÁLNĚ CCA 80%. NEUSTÁLE DĚLAJÍ CHYBY VE VÝPOČTECH, V NEPROSPĚCH KLIENTELY..LIDÍ, A VYPLÁCEJÍ MÉNĚ, NE 100%. ALESPOŇ DPOSUD S NIMI MÁM TAKOVOUHLE ZKUŠENOST A SLEDUJI TO PO CELOU DOBU OD ROKU 1989. CCA 30 LET JSEM OD STÁTU NIKDY NIC NEPOTŘEBOVAL, NECHTĚL, JEN JSEM PODNIKAL, NEČERPAL JSEM OD STÁTU DOVOLENOU, ANI NEMOCENSKOU, A NYNÍ, KDYŽ JSE V INVALIDNÍM DŮCHODU, SLEDUJI, JAK TO SS_FAŠISTICKY S LIDMI VLÁDY KOULEJÍ, NEJRADŠI BY JE NECHALI VYHYNOUT, TY SLABŠÍ, KTEŘÍ JSOU NĚJAK ZÁVISLÍ NA DÁVKÁCH HMOTNÉ NOUZE, NA DÁVKÁCH OBECNĚ. PŘIČEMŽ ČR JE NA CHVOSTU EVROPY V OBLASTI SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ LIDU, A VE VÝŠI VYPLÁCENÝCH DÁVEK NA OSOBU. JAK PRAVÍM, JSOU TO V ČR, V POLITICE, V MÉDIÍCH, KTERÁ TO VŠE KRYJÍ, SADISTICKO FAŠISTICKY, FAŠOUNI VŮČI LIDU.

DOSTÁVAJÍ TAK NEUSTÁLE DALŠÍ, A DALŠÍ LIDI DO EKONOMICKÝCH PROBLÉMŮ, KDY SE LIDÉ NEUSTÁLE DÁL A DÁL ZADLUŽUJÍ, DOKUD TO JDE, A KDYŽ UŽ TO PAK NEJDE, KONČÍ NA ULICI V POZICI BEZDOMOVCŮ, ZMÍRAJÍC NA ULICI HŮŘ, JAK POTULNÁ ZVĚŘ. PŘIČEMŽ SI NA NĚ MASTĚJ EGA SVÁ TETIČKY, STRÝČCI, KMOTŘI..LOTŘI EXEKUTORSKO VYMAHAČŠTÍ, KTREŘÍ JE OBEROU I O TO MÁLO, TEDY I O TY MOŽNÉ NIŽŠÍ PŘÍJMY NEŽ JE JEJICH NÁJEM..BEROU JIM I TO, CO NEMAJ.

JE TO TAKOVÁ CZECH_SS_FAŠISTIC HOVNIVÁL KOULE, KTEROU TAHLE SFÉRA VALÍ PŘED SEBOU, KTEROU VÁLCUJOU LIDI, TY SLABŠÍ, HROBAŘSKO SADISTICKO FAŠISTICKY EKONOMICKO ASOCIÁLNĚ. ABY ZAMASKOVALI TUHLE
KOULI,
DĚLAJÍ, ŽE DĚLAJÍ, DĚLAJÍ ŽE O NĚČEM NEUSTÁLE MLUVÍ, JEDNAJÍ..
ALE VE SKUTEČNOSTI JDE O PROSTÝ MASKING KOULE TÉ. CO MASKUJÍ?
NO FAŠISMUS TEN.
FAKTA ZDE:
HOVOŘÍ JASNĚ, JSOU VYPOVÍDAJÍCÍ.

~~~
~~~