!!! "LIDE_ČR" !!!

"LIDÉ_ČR.. LIDE_ČR".. MÁTE.. MÁŠ: PROBLÉM. A VELKEJ. ČESKÁ VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ I OFFICO PREZIDENTSKÁ POLITIKA JE OKUPOVÁNA AMORÁLNÍMI, PSYCHOPATICKÝM, VŮČI LIDU_ČR.. TEDY VŮČI TOBĚ.. FAŠISTICKÝMI ZVRÁCENCI. MOJE_PÍSMO, S POPISEM I JEJICH CHOVÁNÍ, DOLOŽITELNĚ, A NAPROSTO EVIDENTNĚ, S JISTOTOU, JE TOHO DŮKAZEM. / JE ZAPOTŘEBÍ VYMĚNIT JE, PERSONÁLNĚ, A TO CO NEJDŘÍV. JSOU TO POKŘIVENCI NA N'TOU. TOHLE NEBYLO ANI ZA KOMUNISMU VE VLÁDĚ.. TO, CO SI DOVOLUJÍ DNES, JAK RUJNUJÍ TĚ, A JEŠTĚ SI Z TEBE I Z TOHO DĚLAJ I VCELKU NEPOKRYTĚ, I MEDIÁLNĚ, TEDY S PODPOROU MEDIÍ KAŽDODENNĚ: PRDEL. A JE TÓ VŠE HORŠÍ, NEŽLI SI UMÍŠ, LIDE_ČR PŘEDSTAVIT. ( TOLIKO ZDE NÁZOR MŮJ NA POLITICKOU, VLÁDNÍ, OFFICO PREZIDENTSKOU, SFÉRU_ČR V SOUČASNOSTI.)

úterý 4. července 2023

PŘED ÚŘADEM VLÁDY/PŘED_STRAKOVKOU.. 6.7.2023 S MOU JP_RECENZÍ:

https://m.facebook.com/story.php/?story_fbid=pfbid0VUmNkwJn5ZFnzkfygDyGupSrTo2oEfFvk7goy6sd6nQZEKmZNr2QvhfSvFymvawel&id=100063471009876

.. 

JP:

NEJEN ČR, ALE PLANETA POTŘEBUJE SE ZBAVIT KOLABORANTŮ: ŽIVOTA, MENTALITY KŘIVÁKÚ TYPU VRÁBEL, RAJCHL, TUŠL, SMETANA Z KTV SE SVÝMI MENTÁLNĚ I TAK CHORÝMI KUMPÁNY, MENTALITY, CO JE POKŘIVENÁ VŮČI ŽIVOTU, CO CHCE BÝT KŘIVÁ, ABY SE MOHLA CÍTIT COBY VIP EGO_ŠMEJDI.. VE STYLU ČÍM VĚTŠÍ TAKOVEJ KŘIVÁK, TÍM VĚTŠÍ SI EGO KÁPO ŠMEJD. TOHLE PŘEDVÁDÍTE. NEZBÝVÁ MI, NEŽ SE ZA VÁS STYDĚT. A PRO VAŠÍ INFORMACI, SMETANO A SPOL.. PŘED ČASEM JSEM SI PŘIJAL PRO SEBE DALŠÍ 2 NÁRODNOSTI K ČESKÉ: ŠVÝCARSKOU, A UKRAJINSKOU. MOŽNÁ SI PŘIJMU I NĚJAKOU DALŠÍ. VY SI S TĚMA VAŠIMA KŘIVÁRNAMA TÁHNĚTE DO ŘITI. / TO SE NETÝKÁ ONDRY THORA, KTERÝ PŘIŠEL PŘED ÚŘAD VLÁDY A O TOHLE SE NIKOHO NEPROSIL. POSKYTUJETE MU ZÁZEMÍ JAKÉSI S CENOU PŘÍVLASTKÚ MENTAL PUTINO KŘIVÁKÚ, A JEŠTĚ MÁŠ SMETANO TU DRZOST TO NAZÝVAT SNAD I VLASTENECTVÍM. 

NECHTE SE S RAJCHLEM LÉČIT NA PSYCHIATRII. TOTÉŽ OBČAS PÍŠU NA ADRESU NAPŘÍKLAD ČESKÉHO ROZHLASU. JESTLI JE NĚKDO PROVOKATÉR, SMETANO, TAK JSI TÓ TY, OBDOBNĚ JAKO JIŽ ZDE ZMÍNĚNÍ, VČETNĚ RÁDIA ČESKÝ ROZHLAS. TÍM JSME SPOLU, SMETANO, SKONČILI, DISTANCUJI SE VZTAHOVĚ OD TEBE A OD TVÝCH PŘICHLASTANĚ SE PROJEVUJÍCÍCH, KUMPÁNŮ.. DEHONESTUJÍC VCELKU I NECHUTNĚ, NEJAPNĚ, VOLODYMYRA ZELENSKÉHO, UKRAJINCE, VÍCKRÁT S TEBOU MLUVIT NEPOTŘEBUJI. STAČILO.

. . 

TENHLE KRETÉN, NOVOTNÝ, TAM BYL DNES TAKY:

 NOVOTNÝ: ,, Češi jsou nejhorší, válku na ně", hřímal Novotný k oponentům a velebil FIALU..( IDNES.CZ ) 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-video-urazky-trestni-oznameni-cizek-ods.A230308_152843_domaci_pitt

JP:

!!! NECHUTNÉ  !!! 

~~

' ABC  '

http://RE.wz.cz

'JP~CULTURE~TIPs' 

~~

~~~