!!! "LIDE_ČR" !!!

"LIDÉ_ČR.. LIDE_ČR".. MÁTE.. MÁŠ: PROBLÉM. A VELKEJ. ČESKÁ VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ I OFFICO PREZIDENTSKÁ POLITIKA JE OKUPOVÁNA AMORÁLNÍMI, PSYCHOPATICKÝM, VŮČI LIDU_ČR.. TEDY VŮČI TOBĚ.. FAŠISTICKÝMI ZVRÁCENCI. MOJE_PÍSMO, S POPISEM I JEJICH CHOVÁNÍ, DOLOŽITELNĚ, A NAPROSTO EVIDENTNĚ, S JISTOTOU, JE TOHO DŮKAZEM. / JE ZAPOTŘEBÍ VYMĚNIT JE, PERSONÁLNĚ, A TO CO NEJDŘÍV. JSOU TO POKŘIVENCI NA N'TOU. TOHLE NEBYLO ANI ZA KOMUNISMU VE VLÁDĚ.. TO, CO SI DOVOLUJÍ DNES, JAK RUJNUJÍ TĚ, A JEŠTĚ SI Z TEBE I Z TOHO DĚLAJ I VCELKU NEPOKRYTĚ, I MEDIÁLNĚ, TEDY S PODPOROU MEDIÍ KAŽDODENNĚ: PRDEL. A JE TÓ VŠE HORŠÍ, NEŽLI SI UMÍŠ, LIDE_ČR PŘEDSTAVIT. ( TOLIKO ZDE NÁZOR MŮJ NA POLITICKOU, VLÁDNÍ, OFFICO PREZIDENTSKOU, SFÉRU_ČR V SOUČASNOSTI.)

úterý 4. července 2023

DALŠÍ JP~AUDIT INFO:

21.7.2023.. KDYŽ TAK POZORUJI LECKDY KAZATELE/KAZATELKY..CÍRKVÍ, JEJICH CHOVÁNÍ, I VŮČI MNĚ, TAK JSEM SI DNES DOŠEL K NÁZORU, ŽE BY BYLO LEPŠÍ, KDYŽ BY O MNĚ NEMLUVILI. KDYŽ BY SI MOU SIGNATURU VŮBEC NEBRALI DO ÚST. DNES JSEM SI V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ UŽ PO NĚKOLIKÁTÉ, ALE POMĚRNĚ DOBŘE, JASNĚ, UVĚDOMIL, ŽE MNOHÁ RČENÍ KAZATELSKÁ, CÍRKEVNÍ, ODVOLÁVAJÍC SE TITO NA BIBLI, NA EVANGELIUM, JSOU TOTOŽNÁ SE: SATANISMEM. KECY O KRVI, A I JEŠTĚ HORŠÍ KECY.., CHOVÁNÍ I HORŠÍ JAK DO CHLÍVA, CHVÍLEMI S POCITEM, JAKO BYCH SLYŠEL KÁZAT HITLERA. 

JEŽÍŠ:  "CÍRKVE ?? TO JSEM NIKDY NEUČIL, NEVYUČOVAL. TO JÁ: NEJSEM." 

TAKÉ JSEM..TÉMATICKY NAPSAL: >>SPOUŠŤ<<

~~

 21.7.2023.. JP~INFOs~12:

JP.. RE: TÉMA } NUTNOST.. NÓVUM /.. DRAHOTA I NEDOSTUPNOST BYDLENÍ V ČR..

~~

~~

7/2023.. : JP: ZAZNAMENÁVÁM: 200% CENU MRKVE V OBCHODECH, S AGROFERTEM O CCA 2 ULICE OD MÉHO BYDLIŠTĚ OPROTI LOŇSKU. CO SI MYSLÍŠ?? AGROFERTE O SOBĚ?? BABIŠI.. BABIŠINČE ZMETKU !!! A LIDÉ TIŠE, POSLUŠNĚ, CVAKAJÍ.

PODOTÝKÁM, ŽE JE I ÚKOLEM VLÁDY ZAJIŠŤOVAT CENU POTRAVIN NA ÚNOSNÉ ÚROVNI. ARGUMENT, ŽE JE NAPŘÍKLAD MENŠÍ ÚRODA, NEMŮŽE BÝT DŮVODEM PRO ZDRAŽOVÁNÍ. POKUD TOMU TAK JE, A MŮŽE SE ZDRAŽOVAT BEZMEZNĚ, TAK JSTE AGROFERTNÍ A SPOL FAŠISTIC HOVADA NA N'TOU, COŽ JSTE PRÁVĚ PŘEDVEDLI S CENOU MRKVE, KDE VLONI 1KG STÁL CCA 22,-Kč(CZK), DNES JE CENA ZA 1KG 44,-Kč(CZK). LID JE TI AGROFERTEM, BABIŠI, LEDA TAK PRO PRDEL, ŽE?? OSYPÁVAJÍC SE Z PENĚZ PLUS MILIARDY ČERPAT NA DOTACÍCH. JSTE HORŠÍ, JAK CZECH_SS_FAŠISTI, TOHLE NEMÁ V HISTORII PLANETY ZEMĚ OBDOBY. A JEŠTĚ SI TIHLE SRÁČI DOVOLUJÍ ADOROVAT TRUMPOVSTVÍ.. PRO_PUTINSTVÍ..JAK JSEM I ZAZNAMENAL OD BABIŠE..PONĚKUD ÚLISNĚ KŘIVÁCKY. BÝVALÝ MINISTR FINANCÍ ČR, A ŘEKL MI, NA MEETINGU NEDÁVNO SVÉM, ŽE NEROZUMÍ POJMŮM TYPU ŽIVOTNÍ MINIMUM A NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA..ANDREJ_BABIŠ. JEHO ZÁSTUPCE SE SMĚJE OD UCHA K UCHU, KDYŽ JIM ŘÍKÁM O OPODÁL BEZDOMOVCI NA LAVIČCE.. ALE DOTACÍM, ČR I EVROPSKÝM PO MILIARDÁCH, PO I DESÍTKÁCH MILIARD ROČNĚ SI DO KASY FIREM SVÝCH..TOMU ANDREJKO BABIŠŮ SI ROZUMÍ..SE ZDRAŽOVÁNÍ NÁM ZELENINY O 100% K TOMU VŠEMU JEN PROTO, ŽE SE LIDEM MSTÍ. ZDRAŽENÍ MRKVE O 100% NORMÁLNÍ NENÍ. ANI CIGARETY, ANI ALKOHOL, SE NEZDRAŽIL ZA ROK O 100%. TAKŽE JSTE, AGROBARONNÍ AGROFERTNÍ, BABIŠI A SPOL., (TEDY ŽÁDNÁ NOVINKA POD SLUNCEM) FAŠISTIC KRETÉNI.

( JP )

~~~