!!! "LIDE_ČR" !!!

"LIDÉ_ČR.. LIDE_ČR".. MÁTE.. MÁŠ: PROBLÉM. A VELKEJ. ČESKÁ VLÁDNĚ_PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ I OFFICO PREZIDENTSKÁ POLITIKA JE OKUPOVÁNA AMORÁLNÍMI, PSYCHOPATICKÝM, VŮČI LIDU_ČR.. TEDY VŮČI TOBĚ.. FAŠISTICKÝMI ZVRÁCENCI. MOJE_PÍSMO, S POPISEM I JEJICH CHOVÁNÍ, DOLOŽITELNĚ, A NAPROSTO EVIDENTNĚ, S JISTOTOU, JE TOHO DŮKAZEM. / JE ZAPOTŘEBÍ VYMĚNIT JE, PERSONÁLNĚ, A TO CO NEJDŘÍV. JSOU TO POKŘIVENCI NA N'TOU. TOHLE NEBYLO ANI ZA KOMUNISMU VE VLÁDĚ.. TO, CO SI DOVOLUJÍ DNES, JAK RUJNUJÍ TĚ, A JEŠTĚ SI Z TEBE I Z TOHO DĚLAJ I VCELKU NEPOKRYTĚ, I MEDIÁLNĚ, TEDY S PODPOROU MEDIÍ KAŽDODENNĚ: PRDEL. A JE TÓ VŠE HORŠÍ, NEŽLI SI UMÍŠ, LIDE_ČR PŘEDSTAVIT. ( TOLIKO ZDE NÁZOR MŮJ NA POLITICKOU, VLÁDNÍ, OFFICO PREZIDENTSKOU, SFÉRU_ČR V SOUČASNOSTI.)

úterý 4. července 2023

JINÉ.. : JP: RECENZNĚ.. TÉMA.. : IVAN SMETANA.. Z_TELEVIZE KTV O: SENÁT_ČR.. (NEJEN O SENÁTU) :


SLEDOVAT TAKÉ MŮŽETE:

>> "JP~TWEETS "<< 😉 

~~

~~

18.7.2023.. JP:  RECENZNĚ..INFORMATIVNĚ..LIDU_ČR / TÉMA.. : HYBRIDNÍ VÁLKA DEZORIENTAČNÍ VŮČI LIDU_ČR ZE STRANY CZECH KGB RADIA ČESK_ROZHLAS A SPOL:

 JEDOU SI ASYMETRICKOU VÁLKU VŮČI LIDU_ČR SVOU TLUČHUBOVOU, ALE I KGB ŠPIONSKOU, CÍLENĚ, ZÁMĚRNĚ, VE ZNEUŽÍVÁNÍ RŮZNĚ KŘIVÁCKY PSYCHOLOGIE, RÁDOBY I PODPRAHOVĚ OKULTNĚ. DNES OD VČEREJŠKA ZMĚNILI STRATEGII, DOPLNILI JI, O TO, ŽE SE SNAŽÍ ZAHLTIT MOZEK LIDÍ DATY VCELKU NEUŽITEČNĚ ZBYTEČNÝMI ..KECAJÍ O VCELKU KRAVINÁCH VŮČI TOMU, CO JE VE SKUTEČNOSTI ZAPOTŘEBÍ ŘEŠIT. POKUD BUDETE POSLOUCHAT, SLEDOVAT, TAKTO MEDIA, VÝSLEDEK BUDE ZPARALIZOVANÁ SPOEČNOST. TO MÁTE, JAKO S POČÍTAČEM A S TÍM, JAKÁ DATA A KOLIK DO NĚJ CPETE..NACPETE, JAK JEJ ZAHLTÍTE, PŘÍPADNĚ PŘEHLTÍTE. DĚLAJÍ TO CÍLENĚ, ZÁMĚRNĚ. TAKOVÍ TO JSOU VŮČI LIDU_ČR ŠMEJDI. A MAJ Z TOHO VŠEHO, ZE ZVRÁCENOSTÍ SVÝCH AMORÁLNÍCH KAŽDODENNÍCH, KAŽDODENNĚ PRDEL SI. NYNÍ JE MOŽNO VNÍMAT, JAK NA RADIU 92,6FM A UŽ DLOUHODOBĚ, V TOM EXCELUJE ..BYŤ I KAMUFLÁŽNĚ.. MODERÁTORKA MARTINA_MAŠKOVÁ A SPOL.


17.7.2023.. JP:  RECENZNĚ.. TÉMA.. : IVAN_SMETANA.. Z_TELEVIZE KTV O: SENÁT_ČR.. (NEJEN)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=690532276244257&id=100063471009876

AMERIČANY DO DOHO TY KŘIVÁKU MENTAL_PUTINSKEJ SMETANO, IN STYLE CZECH RADIO ČESKÝ ROZHLAS A SPOL..!!! NETAHEJ!!! / TIHLE KŘIVÁCI SI BEROU DO ÚST RÉTORICKY MOJE PÍSMO, A PŘIDÁVAJÍ SI K TOMU MENTAL PUTINISMUS KŘIVÁCTVÍ PO ČESKU. TO JE STRATEGIE IN STYLE KGB KŘIVÁCKÁ. JDE JIM O NAVOZENÍ DŮVĚRY OD LIDU NAVÁZÁNÍ DŮVĚRY, A POZDĚJI.. S NIMI.. ZDE BY SE LID Z TOHO ZASE PODĚLAL. JDE O HYBRIDNĚ ASYMETRICKO DEZORIENTAČNÍ VÁLKU VŮČI LIDU ČR. NENECHTE SE, LIDÉ, ZMÁST. TO, CO MI TENHLE SMETANA PŘEDVEDL KDYŽ JSEM TAM ZAŠEL S NIMI PO CCA 22.HODINĚ NEDÁVNO POSEDĚT, TO BYL POČÁTEK UKÁZKOVÝ TOHOTO KŘIVÁCTVÍ. JENŽE TO SE U MNE PŘEPOČÍTAL.. SPLETL. STEJNĚ, JAKO RAJCHL, VRÁBEL, MILIONCHVILEK.CZ.., A JINÍ Z POLITICKÉ SFÉRY ČR OBDOBNĚ KŘIVÁCKÉ VČETNĚ SENÁTU ČR..JAK O TOM PÍŠI. NEJSI ČISTEJ, SMETANO, VŮČI MNĚ JSI SE ZACHOVAL SVIŇSKY. TO JE TVŮJ ZÁKLADNÍ VZOREC. NO, NEJSI V TOM SÁM. V POLITICKÉ SFÉŘE, V MEDIÁLNÍ.. VÁS TAKOVÝCH JE.. JE TO TAKOVÁ RÁDOBY OBLBOVANDA LIDU, SVĚTA. 

A QRC JP .org ( JP )

~~

~~

 NĚMCI.. V PRAZE, V ČR..

BUDE FAJN, KDYŽ NĚMCI.. V PRAZE, VIDITELNÍ, V ČR.., SE BUDOU CHOVAT SLUŠNĚ, A NE JAKO NA JEDNOM VELKÝM WC, A NE JAKO KDYŽ JE TO WC V JEJICH BEZUZDNÉ REŽII, NAVÍC ORGIJNNÍ SI DLE LIBOSTI. 

TAKÉ BUDE DOBRÉ, KDYŽ BUDOU ROZLIŠOVAT POJMEM: "SLUŠNOST" PROSTORY PUTIK SVÝCH KDESI 10KATEGORIE(KTERÉ ANI V ČR NEJSOU),  A NEBUDOU SI JE PLÉST  S VEŘEJNÝM PROSTOREM V PRAZE, V ČR.. . 

PROTOŽE NA TO ..JIM.. OPRAVDU ZVĚDAVÝ NEJSEM.

~~

~~

POJEM: DIGITÁLNÍ_NOMÁD(TEDY BEZDOMOVEC). .PODLE CZECH_RÁDIA JDE O LUXUSNĚ SPOKOJENÝ ŽIVOT SE VŠEMI MOŽNÝMI I NE MOŽNÝMI NEŘESTMI, BUDE LI KDO CHTÍT, A BEZ PLACENÍ PRÝ DANÍ. 

SVĚT UŽ MÁ PRÝ CCA DESÍTKY MILIONŮ TAKOVÝCH TAKŘKA ,ČI ŽE STROMŮ, Z PLÁŽÍ DŽUNGLÍ, BEZDOMOVCŮ/BEZDOMOVKYŇ..NOMÁDŮ.

NO, MYSLÍM, ŽE NEMUSÍM V ŽIVOTĚ MÍT A POZNAT ZCELA VŠE. 

"JSOU CESTY, PO KTERÝCH SE NEDÁŠ." (LAO'C) 

,, RADIOVÍ" ČEŠTÍ.. NEUSTÁLE V HONBĚ TA VYPRSOVÁNÍM SE PREZENTAČNĚ, JAK JSOU SKVĚLE RÁDOBY SI V POCITU MISTRŮ SVĚTA. 

BYL JSEM TAKOVÝM NOMÁDEM, COBY BEZDOMOVEC, CCA ROK. V ČR V ROCE CCA 2012-2013. ASI SE ODE MNE INSPIROVALI. JENŽE JÁ STUDOVAL V TEN ČAS V KNIHOVNÁCH PRAŽSKÝCH ZÁKONY, ZEJMÉNA LIDSKOPRÁVNÍ, PSAL JSEM NA RŮZNÉ LIDSKOPRÁVNÍ ORGANIZACE, VLÁDĚ_ČR, A NEMĚL JSEM ANI PENÍZE NA JÍDLO. SEM TAM MI NĚKDO NĚCO DÁL.. TŘEBA V KFC..HIDNÉ DUŠE. STÁT MNE CHTĚL V TÉ DOBĚ NECHAT ZEMŘÍT. 

TOHLE RADIO JE ZVRÁCENÉ. ORGANIZUJÍ VŠE NAPROSTO OBRÁCENĚ, NEŽ JE V NORMĚ V SOULADU SE ŽIVOTEM, VE SNAZE VÍC A VÍC ZDEVASTOVAT ŽIVOT V ČR..  V SRDCI EVROPY, SVĚTA.. TO JE PONĚKUD SADISTICKO ZVRHLÁ JEJICH ZÁBAVA. A JEŠTĚ SE U TOHO TVÁŘÍ JAKO NĚJACÍ KONZULTANTŠTÍ ODBORNÍCI. 

JINÝMI SLOVY JEJICH: MLADÍ(NEJEN) : ,,VYSTĚHUJTE SE, NECHTE ČR NA POSPAS SRÁČŮM MAFIJNÍM ČR, SVĚTA." TIHLE KRETÉNI Z ČESKÉHO_ROZHLASU..NECHUTNÍ.

~~

~~